close
چت روم
داستان کامل و قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران
جمعه 31 فروردین 1397
مطالب پیشنهادی
اتاق آرزو
وبسایت های مهم

احادیث پیامبر در مورد مسائل جنسی

چون عروسی به خانه آوردید، با محبت و تواضع کفش هایش را در آورده ،پاهایش را بشویید آن گاه او را به حجله دعوت کنید .این چنین است که مهر،برکت و رحمت بر خانه و عروستان سایه می افکند .  

" پیامبر اکرم (ص)، من لا یحضره الفقیه،ج3.ص358 "

 

وقتی عروس به حجله آمد به کعبه رو کنید،گیسوان او را نوازش کرده زلف تاب دارش را به چنگ گیرید و آرام بگویید ((خدایا !این امانت توست که به من سپردی .با گفته ی تو او را به خود حلال کرده ام ،فرزندم را مبارک ، پارسا و از پیروان پیامبرت قرار ده و شیطان را از او دور فرما))  

" امام صادق(ع)، فروع کافی ج5 ص500 "

 

آن گاه وضو سازید ،تن و روان خویش طراوت بخشید ،رو به خدای مهربان کنید و دو رکعت نماز عشق به جای آورید .به عروس خود نیز بگویید همین کار را بکند.                                                           

" امام صادق(ع)، مکارم الاخلاق ص 239 " 

پیش از این که با عروس خویش به بستر زفاف روید،هدیه ای به وی بدهید ،با این کار عشق و آرامش را به او هدیه کرده اید.  

 

" امام صادق(ع)، وسائل الشیعه ج215 ص12 " 

شب هنگام که شوهرتان در بستر آرمیده و منتظر آغوش گرم شماست،خود را به کاری سر گرم نکنید،زمان را طول ندهید ،مبادا همسرتان به خواب برود، چرا که زنی این چنین ،تا بیداری شوهر همواره مورد نفرین فرشتگان است.                                                                                                                    

" پیامبر اکرم(ص)، همان ص 17 "

 

خانمها شرم و آرزم صفت پسندیده و نیکوی شماست ،اما حیا از شوهر ،ناپسند و بیجا. بهترین شما کسی است که چون با شوهر خلوت کند ،لباس حیا از خود بیفکند و چون لباس بپوشد ،جامه ی شرم و حیا را نیز بپوشد و زیبایی ها  و دل ربایی های خود را به دیگران عرضه مدارد.                

" امام صادق(ع)، همان،ص14 "

 

 شب هنگام که پرده ها فرو می افتد ، خواب بر پلک ها چیره میشود بر هیچ بانویی روا نیست که بخوابد،مگر آن که خویشتن را به آغوش شوهر بسپارد .باید لباس از تن به در آید ،کنار شوهر بیارامید و پوست بدن خویش به بدن شوهر بچسبانید .این چنین خود را به شوهر عرضه داشته اید .                    

" پیامبر اکرم(ص)، همان ، ج14 ،ص126 " 

هر جا که شوهرتان شما را به خلوت بخواند ،همان جا بهشت شماست! روا نیست شوهر خود را از بهره وری جنسی و لذت حلال منع کنید .

 

" پیامبر اکرم(ص)، همان ،ص112 "

 

دنیا و خوشی های آن برای شما آفریده شده است . لذیذ ترین چیزها در این دنیا آمیزش با همسر است .چنان که لذت بخش ترین کاردر باغ بهشت نیز همین است.                                                        

" امام صادق(ع)، کافی ،ج5،ص321 " 

چه لذتی بالاتر و چشم نواز تر از دیدن بدن عریان همسر است . قبل از هم خوابگی خود را از شوهرتان دریغ مدارید ،بگذارید شوهرتان شما را ببوید و ببوسد.                                                               

" امام صادق(ع)، حلیه المتقین ،ص71 "

 

وقتی به سوی همسرتان می روید ،در آغوش فرشتگانید.چون به آمیزش می پردازید  گناهانتان چون برگ درختان فرو می ریزد و چون غسل میکنید خود را می شویید ،از گناهان بیرون می روید .            

" پیامبر اکرم(ص)، کافی، ج5، ص496 "

 

هنگام آمیزش به طور کامل برهنه و عریان نشوید و زیر پوشی هر چند نازک به تن داشته باشید .                                             

" پیامبر اکرم(ص)، وسائل الشیعه ،ج14 ،ص85 " 

مرد را به حال خود بگذارید با وی در نیاویزید او را به اجبار به سوی خود نخوانید مرد نیازمند عشوه گری و طنازی است نه زور و اجبار.         

" پیامبر اکرم(ص)، حلیه المتقین ،ص67 " 

سخن گفتن با پروردگار لذت بخش و روح افزاست،اما وقتی شوهرتان شما را به خلوت خویش میخواند، نماز را طول ندهید و خرامان به سویش بشتابید.         

 " پیامبر اکرم(ص)، کافی ج 5 ص 508 " 

هنگام در آمیختن با همسر خویش ،یکدیگر را ببویید ،ببوسید ،عشق بازی کنید و با سخنان محبت امیز ،عشق را به او پیش کش کنید .

 

" پیامبر اکرم (ص)، محجه البیضاء ،ج3،ص110 " 

هنگام آمیزش چون پرندگان شتاب نکنید صبر پیشه ی خود سازید زنها نیازمند وقت بیشتری هستند مدتی نه چندان طولانی به عشق بازی بپردازید همسرتان را کاملا" آماده سازید.آمادگی دو سویه آمیزش را فرح بخش و کامل می کند.

 

" امام علی(ع) وسائل الشیعه ج14 ،ص83 ، امام صادق (ع) کافی ج5،ص497 "

 

آمیزش مکن مگر اینکه با همسرت بسیار بازی کنی و سینه هایش را آرام بفشاری چون چنین کنی آمادگی لازم را برای در آمیختن پیدا می کند .در این حالت،شهوت از صورت و چشمان او نمایان می شود و از تو همان میطلبد که تو از وی می خواهی .                                     

" امام رضا(ع)، سفینه البحار ،ج1،باب الجمع " 

 

هیچ گاه با شکم سیر با همسر خود هم بستر نشوید این کار موجب بیماری و چه بسا موجب مرگ خواهد شد .                                

 

" امام صادق (ع)، وسائل الشیعه ج14،ص191 "

 

چون شب از سفر بر می گردی،خستگی راه آرامش از تو میستاند بهتر است آمیزش با همسرت را تا صبح به تاخیر اندازی.        

" امام صادق(ع)،همان ص93 "

گاه وقتی قصد مسافرت داری ،دل شوره عجیب به سراغت می آید ،همسرت نیز مضطرب و نگران است آیا بهتر نیست در آستانه ی سفر از هم آغوشی و نزدیکی با او بگذری؟!                                        

" امام صادق(ع)،همان "

 

خبرنامه
خبرنامه
با عضویت در خبرنـــــــــامه می توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید .

آرشیو ماهانه
اخرین خبر های سیاسی حتما ددین نمائید
محصول ما

جارو برقی فندکی ماشین

کوچک,سبک,قابلیت حمل آسان

بدون نیاز به باطری و استفاده از جا فندکی ماشین

دارای مخزن تعویض دائمی

خودرو خود را براق و مانند روز اول زیبا کنید

بدون نیاز به کارواش

جارو فندکی ماشین ، جارو برقی خودرو یک وسیله فوق العاده کارآمد برای جمع آوری ریزه ها و زباله های ریز درون خودرو.

جارو فندکی ماشین دارای ابعاد کوچکی می باشد ، بسیار سبک است ، به راحتی در دست قرار می گیرد و دارای کیفیت ساخت بالایی است ، جارو فندکی ماشین زباله ها را در یک مخزن ذخیره می کند ، پس از پر شدن مخزن به آسانی می توانید آن را تخلیه نموده و دوباره درون دستگاه قرار دهید ، خرید پستی جارو فندکی ماشین به راحتی از طریق فروشگاه ما امکان پذیر است!

 

 

35000 تومان
پندانه

📌 #پندانه

🔸از خدا پرسیدم....

⁉️چرا بی حجابا قشنگ ترن؟

⁉️چرا پسرای دختر باز جذاب ترن؟

⁉️چرا آدمای عملی با حال ترن؟

⁉️چرا اونایی که خیانت میکنن ،دروغ میگن ، غیبت میکنن موفق ترند؟

⁉️چرا همیشه آدم بدا بهترن..

🔸 خدا گفت پیش من یا مردم؟

❄️ پيش خدا قشنگ باشيم # برگرفته از موسسه مصاف #

داستان کامل و قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران
 • تعداد بازدید : 2071
 • داستان کامل و قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران
  داستان کامل و قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران

  داستان کامل و قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران

  خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران

  داستان کامل و خلاصه داستان سریال قشر مرفه را به همراه عکس بازیگران سریال ترکی قشر مرفه سریال ترکی جدید در دنیای سریال سایت زوتوگرام مشاهده نمایید.

   

  نام سریال : قشر مرفه (به ترکی yüksek sosyete )

  ژانر : رمانتیک , عاشقانه

  کارگردان : بوراک ساقیاشار Burak Sağyaşar

  بازیگران : Hazar Ergüçlü , Engin Öztürk , Meriç Aral , Ozan Dolunay

  محصول : ترکیه


  خلاصه داستان سریال ترکی قشر مرفه

  جانسو (Hazar Ergüçlü) دختر یکی از سرشناس ترین و ثروتمندترین خانواده های بالای شهر است,او به دنبال شروع یک زندگی جدید است.کرم (Engin Öztürk) در یک خانواده فقیر بزرگ شده و تنها فرزند خانواده است.
  کرم برای اینکه رویاهای دوست دوران کودکیش (Mert) را تحقق ببخشد مجبور میشود همراه دوستش به شهر دیگری سفر کند,و دقیقا این سفر نقطه شروع عشق کرم و جانسو است و در این رابطه و آشنایی اتفاقات بسیار جالبی خواهد افتاد

  خلاصه داستان قسمت اول سریال ترکی قشر مرفه
  کرم یه مصاحبه کاری داره و از اون آدم میپرسه دنبال چی هستی برای کار کردن اونم میگه :تجربه .شخصیت و پول کیه که دنبال پول نباشه …کرم :باور کن اشتباه میکنی و میره از اتاق بیرون و میگه :چونکه تجربیاتم اینو میگه نمیشه پولدار شد .پولدار باید به دنیا اومد .. اسم من کرم اوزکانه با پول با قدرت و تو دنیای پر فرصت بدنیا اومدم کی دوست نداره اینارو اخه؟جواب بدم؟من …کرم میره پیش پدرش و میگه امروز مرت میاد و میخواد من با ماشین خودش برم دنبالش ..پدره کرم : میخوای باهاش صحبت کنی؟کرم:بله یکیو جای خودم پیدا کردم تو شرکت و کرم تصمیم گرفته که از شرکت بیاد بیرون و برای خودش زندگی کنه و و پدره کرم میگه من که چیزی ندارم بهت بدم فقط یه مشت خاک کرم هم میگه همین برای من کافیه …جانسو دختره به خانواده بسیار مرفه و پولداره ..جانسو:اسم من جانسو کورانه کوچکترین فرد خانواده اونا دو تا دختر و یه برادر هستن با پدری مستبد خواهرا جانسو بگوم جدا شده و برگشته خونه .ثریا خانم هم مادره این خانواده هست و جان برادره جانسو هستش .مادره کرم خیلی دوست داره که کرم به شیرین پیشنهاد ازدواج بده و مادرش میپرسه دوسش داری یا نه شیرین رو ..کرم با خودش میگه دوست ندارم من هیچوقت عاشق نشدم .ثریا رابطه خوبی با جانسو نداره و اونو نحس میدونه و به جانسو میگه تو باید با پسره شاهان آشنا بشی و داره از امریکا برمیگرده و باید اماده بشی و برات وقت گرفتم برای پوستت و لباس هم اماده کردم … کرم میره دنبال مرت که برگشته استانبول و کرم میخواد بهش بگه نمیخواد بره شرکت اما مرت میگه بعدا صحبت کنیم آیشن مادره کرم و پدره کرم برای خانواده مرت کار میکنن
  مرت پدر و مادرش رو از دست داده و با بدبحا سلطان مادر بزرگش زندگی میکنه و بدیحا برای اومدن مرت کلی تدارک دیده بود و میگه برات دو تا سوپرایز دارم اول کار عصر میای شرکت و جلسه داریم و دختر کوچیک کوران ها جانسو امروز باهاش ملاقات داری …مرت میاد پیش کرم که زیره درخت نشسته بوده و یاده بچگی هاشون میوفتن که بازی میکردن و مرت و کرم که میرفتن مدرسه کیفشو میداده کرم و به کرم میگه اون زمان گذشت ..کرم :جدی؟چمدوناتو کی امروز برات جابجا کرد؟ من تا امروز هرچی که تو خواستی شدم دوستت.داداشت .مانعت اما دیگه رویای خودمو دارم و اونجایی که بودن رو نشون میده میگه میخوام وام بگیرم و اینجا رو و اینجا رو بخرم مرت چشماش پره اشک میشه و ارزوی موفقیت میکنه برای کرم ..مرت از کرم میخواد که جای اون بره سره قرار با جانسو کرم میگه از کجا بشناسمش مرت :هرکی کیف گرون داشت اونه دیگه نمیدونم اسمش جانشل بود یا جانسوکرم تو پارکینگ جانسو رو میبینه اما نمیدونه که همون دختریه که مرت باهاش قرار داره و میره تو رستوران و به گارسون بابت اینکه حواسش به تلفن بوده اعتراض میکنه و جانسو اونو میبینه و خوشش نمیاد میره و یه فالگیر میاد براش فال میگیره میگه:جاتو گم کردی ماشین و خدمتکار و همه چی داری اما دلت خوش نیست و اون زندگی رو دوست نداری و یه عشق بزرگ در انتظارته و به آدم قدرتمند سره راهت قرار میگیره جایی که تو متعلق به اونجا نیستی و انقدر عاشق هم میشید که همه چی رو فراموش میکنید اونو جایی پیدا میکنی که آدماش مثل تو مهربونن اون آدم تقدیره توئه ثریا مادره جانسو تو ارایشگاه اشیل زن دومه متین شوهرش رو میبینه و عصبانی میشه اشیل هم بهش میگه هر چقدر خواستس ژل و بوتاکس بزن اما چیزایی که من به متین میدم تو نمیدی.شب به متین میگه نمیخوام اون زن رو ببینم یا منو انتخاب کن یا اونو مگرنه من طلاق میگیرم و متین بهش میگه همه چیتو از دست میدی جواهرات .ماشین آخرین مدلت همه رو یالا طلاق بگیر اگه ناراحتی .تو جلسه مادربزرگ مرت ازش میخواد فروشگاه ارگانیک رو مدیریت کنه مرت با دلخوری قبول میکنه.کرم زنگ میزنه به مرت میگه من یک ساعت منتظر موندم اما دختره نیومد اونم به مادربزرگش میگه من رفتم هتل اما دختره نیومد و و بدیحا سلطان میگه من این بی احترامی به نوه ام رو فراموش نمیکنم جانسو تراکت استخدام تو فروشگاه ارگانیک رو میبینه و میره برای کار استخدام میشه این همون فروشگاه مرت بوده.مسئول فروشگاه میاد به کارمندا میگه از وزارت بهداشت میخوان بیان بازرسی باید حواسمون باشه این همون فروشگاهی هستش که بدیحا خانم از مرت خواست از اونجا کارش رو شروع کنه و کرم هم میگه کمکت میکنم کرم میاد فروشگاه و کارا رو همه رو درست میکنه و بازرسین بهداشت هم میرن جانسو و کرم همدیگه رو توی فروشگاه میبینن و با هم آشنا میشن بدیحا خانم ثریا رو میبینه و بهش میگه جانسو سره قرار نرفته که مرت رو ببینه.ایشیل به متین برخورده ثریا رو میگه و متین بهش میگه از اول باهات در اینمورد صحبت کرده بودم و اعتراض ندارین ایشیل به جان پیشنهاد میده که باهم غذا بخورن اما جان قبول نمبکنه و ایشیل با خودش میگه به این راحتی ها نمیتونید منو از سرتون باز کنید خانواده کوران.ثریا جانسو رو خیلی نحس میدونسته و حتی جان ازثریا میخواد جانسو بره شرکت کار کنه ولی ثریامیگه نه…

  معرفی و اسامی بازیگران سریال ترکی قشر مرفه


  خلاصه داستان و قسمت آخر سریال قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران

   

  قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه

   

  آخر سریال ترکی قشر مرفه

   

  خلاصه داستان و عکس های سریال قشر مرفه

   

  عکس های بازیگران سریال قشر مرفه

   

  سریال قشر مرفه داستان قسمت آخر و تمام قسمت های قشر مرفه

   

  سریال قشر مرفه

   

  موضوع داستان سریال قشر مرفه 

   

  اتفاقات قسمت آخر سریال قشر مرفه 

   

  سریال قشر مرفه

   

  خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی قشر مرفه + بیوگرافی بازیگران

   

  عکسهای جدید سریال ترکی قشر مرفه

  تاریخ انتشار : جمعه 25 فروردين 1396 ساعت: 22:5
  برچسب ها : آخر سریال ترکی قشر مرفه چی میشه , تیتراژ سریال ترکی قشر مرفه , زمان پخش سریال ترکی قشر مرفه , سریال ترکی قشر مرفه چند قسمته , همسران واقعی سریال ترکی قشر مرفه ,

  نویسنده : دکتر تاریخ : شنبه 09 ارديبهشت 1396 امتیاز :
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  آخرین مطالب
 • آخرین مطالبی که به تازگی در سایت منتشر شده اند...
 • تعبیر دیدن ابشار در خواب
  تعبیر خواب دیدن ابادی
  تعبیر خواب دیدن اب
  به خاطرعشق،ازدواج نکنیم
  این مسائل در رابطه عاشقانه اهمیتی ندارند
  داشتن معیار های ازدواج خوب یا بد
  13 اصلی که قبل از فرارسیدن عروسی باید انجام دهید
  ازدواج با خواستگار ساکن خارج
  وقتی خواستگار بچه ننه از آب در می آید!
  نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید!
  دلایل درست و نادرست ازدواج
  آیا جشن ازدواج ضروری است یا غیر ضروری؟
  چگونه پای خانواده هایتان را به ماجرای ازدواج باز کنید؟
  افراط نکنید! حتی در گفتن «دوستت دارم»
  تا کِی مجرد می مانم؟!
  اما و اگرهای خرید جهیزیه
  فعلا قصد ازدواج ندارم
  نکاتی که قبل از ازدواج با مردان مطلقه باید به آنها توجه کنیم
  اختلاف سن در ازدواج چقدر اهمیت دارد؟
  مشکلات جنسی مردان قابل درمان است و مهم ترین علل بیماری‌های جنسی کدامند؟
  چطور می شود از مردها بله گرفت؟
  چطور با مرد رویاهای‌تان ازدواج کنید؟
  اهمیت مشاوره قبل از ازدواج
  چرا خواستگارها منصرف می شوند؟
  هر آنچه باید درباره شب عروسی بدانید (بخش دوم)
  آیا ازدواج خوب است!؟
  تاثیرگذارترین لباس در شب سرنوشت ساز
  مهمترین پیش نیازهای ازدواج
  لزوم شناخت دقیق تر در ازدواج
  تفاوت معیارهای نسل دیروز و امروز در ازدواج